Photo Gallery

Radionica fotografije za srednjoškolce

IUS cjeloživotno učenje Centar organizirao je radionicu fotografije za srednjoškolce u petak, 13. februara, 2015. Radionica se sastojala od predavanja, demonstracija, razgovora i praktičnog snimanja. Teme su su bile portret i osnove rada u Photoshopu. U atmosferi zabave i istraživanja motivirani učenici su naučili nešto o teoriji i praksi umjetnosti fotografije.

Ova interaktivna radionica koju je proveo uposlenik IUS Life centra Emir Isović je dobila pozitivne povratne informacije od strane sudionika. U drugom dijelu radionice, učenici srednjih škola imali su priliku da upoznaju program Vizualne umjetnosti i komunikacija pri Fakultetu za društvene nauke kroz prezentacije višeg asistenta Maje Zećo.