Photo Gallery

IUS Life u posjeti JU Četvrta gimnazija, Ilidža

Zamjenica direktorice IUS Life, centra za cjeloživotno učenje pri Internacionalnom univerzitetu u Sarajevu Zuhal Guvener i Mirsada Mehremić posjetile su u srijedu 27. januara, 2016 godine JU Četvrta gimnazija Ilidža, kojom prilikom su se susrele sa direktorom, gospodinom Korijenić Elvirom i njegovim suradnicima. Tokom razovora koji je protekao u prijateljskoj atmosferi razmatrane mogućnosti profesionalne nadogradnje u oblasti stranih jezika i računarskih kurseva, koje bi IUS Life ponudio učenicima ove prestižne škole.
IUS Life, centar za cjeloživotno učenje pri Internacionalnom univerzitetu u Sarajevu u okviru svoje misije ima za zadatak pomoći i unaprijediti lokalnu zajednicu kroz pružanje usluga personalne i profesionalne nadogradnje, a sve u cilju poboljšanja standarda života građana Bosne i Hercegovine.