24 Apr 2019

Završen kurs “HTML5 Application Development Fundamentals” za studente IUS FENS-a

IUS Life centar za cjeloživotno učenje saradnji sa Microsoft BH, organizovao je trosedmični kurs „Osnove razvoja aplikacija HTML5“.
Tokom tri sedmice, studenti su se bavili praktičnim radom na razvoju aplikacija za klijente koje mogu da rade na uređajima koji podržavaju dodir (PC, tablet i telefoni).
Predavač je bio Amar Bešlija, certificirani Web Developer. Kurs je dizajniran je tako da pripremi studente za Microsoft HTML5 ispit.
Nakon uspješno završenog kursa, učesnici su dobili certifikate o učešću na ceremoniji koja je održana 22.04.2019. Certifikate je studentima uručila koordinatorica programa Informatika i inženjerstvo, doc. dr. Kanita Karađuzović-Hadžiabdić koja je inicirala i koordinirala održavanje kursa uz podršku IUS Life centra za cjeloživotno učenje.

randomness