10 Dec 2020

Praksa - Wroclaw-Poljska - Izabrane učenice i učenici

IUS Life centar za cjeloživotno učenje obavještava da je završena selekcija učenika našeg prvog poziva za praksu u zemljama EU koje učestvuju u projektu mobilnosti IntervetWB.
Pristiglo je 17 potpunih prijava i izabrano je 11 učenika iz Bosne i Hercegovine.
Želimo istaći da su se učenice i učenici pripremili kvalitetna video predstavljanja te tako njih 11 sebi omogućilo stručnu praksu u nekoliko respektabilnih kompanija u Wroclaw-u, Poljska.
Većina učenica i učenika je pokazala napredan nivo poznavanja engleskog jezika te korisitimo priliku da čestitamo i našim profesorima.

Izabrani učenici će dobiti obavjest i dalje instrukcije o potpisivanju ugovora, te pripremama za put, putem e maila.

Imena izabranih učenica/učenika:

Irfan Plivčić
Asmir Omerdić
Ilhan Kozić
Safet Gagić
Amina Karić
Nedžad Smajlagić
Ajna Ičić
Danis Bradarić
Imran Husremović
Mirza Haurdić
Adnan Ejubović

Projekat mobilnosti IntervetWB se implementira uz podršku Privredne/Gospodarske Komore FBiH.

Čestitamo izabranim učenicama i učenicima a našim uvaženim partnerima zahvaljujemo na podršci!
IUS Life

randomness